Кропивницький коледж
харчування та торгівлі

Вівторок, 11 грудня 2018 00:00

Всеукраїнський урок "Права людини"

10 грудня 2018 року. Кропивницький. Україна - в Кропивницькому коледжі харчування та торгівлі було проведено Всеукраїнське заняття «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини, у рамках якого висвітлили питання міжнародно-правових стандартів у сфері захисту прав людини і основних механізмів їх захисту.
В занятті взяли участь студенти Кропивницького коледжу харчування та торгівлі на чолі з викладачем Історії України та Правознавства Плотніцькою Ангелою Олександрівною.
 
Беручи до уваги, що Україна є одним із представників багатолітньої боротьби за свої права, таке заняття зацікавило слухачів, які не соромились задавати якісь питання і уточнення в ході його проведення.
 
Доповідачі, ще юні студенти, зі всією відповідальністю віднеслися до заходу і підійшли до теми Загальної декларації прав людини зі всією завзятістю, порушуючи як історичні, так і правові питання щодо неї.
 
В процесі заняття були підняті такі теми, як «Створення Загальної декларації прав людини і її статті», де було розказано про загальну причину створення декларації, її доповнення і статті, які становлять скелет теперішніх свобод людини. Далі мова йшла про «Історичний шлях ЗДПР на теренах світу», де було більш детально висвітлено зародження прав людини, шлях Загальної декларації прав людини в України та її значення для держави та її народу. Завершенням стала доповідь на таку близьку студентам тему, як «Права студентів: Україна та світ», де розповідалося про їх права і де відбулося порівняння життя і свобод студентів в з іншими країнами Європи. У висновку всі погодились, що наші студенти навчаються в досить гідних умовах.
Читати 97 разів Останнє редагування Вівторок, 11 грудня 2018 08:45
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Авторизація

Опитування сайту

Яку спеціальність Ви обрали чи збираєтесь обрати?

Виробництво харчової продукції - 51.8%
Товарознавство та комерційна діяльність - 29.6%
Бухгалтерський облік - 12.4%
Інша спецальність - 4%

Total votes: 274
The voting for this poll has ended on: жовтня 22, 2015