Кропивницький коледж
харчування та торгівлі

Вівторок, 08 січня 2019 00:00

РЕЙТИНГ на стипендію за результатами зимової заліково-екзаменаційної сесії за I семестр 2018-2019 н/р

РЕЙТИНГ

успішності для призначення стипендії за результатами зимової заліково-екзаменаційної сесії за I семестр 2018-2019 н/р (комерційне відділення)

 

п/п

Прізвище, ім′я, по-батькові студентів

Група

Рейтинговий бал

1

Горовенко Аліса Юріївна

ОП-13

144,63

2

Погоріла  Діана Сергіївна

ОП-13

141,88

3

Страмцова Анна Вікторівна

ОП-13

135,38

4

Кучеренко Анна Миколаївна

ОП-13

130,38

5

Тюхтій Ольга Сергіївна

ОП-13

130,09

6

Плотнікова Олександра Максимівна

ОП-13

122,00

7

Курбатова Каріна Русланівна

ОП-13

120,13

8

Кушнарьова Вікторія Віталіївна

ОП-13

114,63

9

Ворона Єва Сергіївна

ОП-13

107,13

10

Плотнікова Сніжана Максимівна

ОП-13

106,25

11

Суркова Олександра Вячеславівна

ОП-13

105,00

12

Ларіна Анастасія Олександрівна

ОП-13

104,63

13

Трофименко Анастасія Андріївна

ОП-13

101,50

14

Дандара Віталій   Миколайович

ОП-13

100,23

15

Лисенко Людмила Володимирівна

ОП-13

83,75

 

Студентка Гуйван В.М. не бере участі в рейтингу, оскільки навчається на контрактній основі.

 

 

1

Демура Марія Сергіївна

ОП-23

158,82

2

Оксенюк Аліна Михайлівна

ОП-23

153,04

3

Сибірцева Ольга Олександрівна

ОП-23

135,89

4

Марченко Аліна Вадимівна

ОП-23

133,82

5

Тригубенко Вікторія Вікторівна

ОП-23

131,86

6

Драганова Дарія Андріївна

ОП-23

130,29

7

Стадник Анастасія Віталіївна

ОП-23

129,68

8

Ковтун Марина Дмитрівна

ОП-23

122,43

9

Білогор Анна Віталіївна

ОП-23

114,36

10

Твердоступ Катерина Олегівна

ОП-23

110,21

11

Масловська Вікторія Анатоліївна

ОП-23

109,79

12

Огородник Анастасія Леонідівна

ОП-23

88,25

13

Поповкіна Анастасія Володимирівна

ОП-23

76,14

 

Студентка Таборанська О.Д. не бере участі в рейтингу, оскільки навчається на контрактній основі.

Студентка Ткач М.А. не бере участі в рейтингу тому що отримала незадовільну оцінку з екзамену «Бухгалтерський облік».

 

 

1

КОЧУБЕЙ Марина Сергіївна

ПТ-14

138,50

2

БАЛАНЕНКО Валерія Олегівна

ПТ-14

135,46

3

СОЛОМ'ЯНА Ольга Вікторівна

ПТ-14

135,25

4

СТАСЕНКО Катерина Василівна

ПТ-14

134,56

5

ЖИТНЯ Вікторія Олегівна

ПТ-14

133,33

6

МАЖАР Анна Володимирівна

ПТ-14

132,63

7

АРТЕМЕНКО Ірина Олегівна

ПТ-14

131,42

8

ГОНЧАРЕНКО Марина Василівна

ПТ-14

131,42

9

ГРАБОВСЬКИЙ Михайло Валерійович

ПТ-14

130,94

10

ХОМИЧ Аліна Русланівна

ПТ-14

130,52

11

КОТОВИЧ Нікіта Сергійович

ПТ-14

130,46

12

МАКЄЄВ Олександр Віталійович

ПТ-14

127,38

13

ОМЕЛЬЧЕНКО Станіслав Станіславович

ПТ-14

126,81

14

ПРОКОФ'ЄВА Анастасія Миколаївна

ПТ-14

126,23

15

МОІСЕЄВ Даниїл Дмитрович

ПТ-14

121,62

16

ФІТЕНКО Оксана Олегівна

ПТ-14

104,69

17

СОКОЛЕНКО Аліна Михайлівна

ПТ-14

100,88

18

ГАЛАЙЧУК Владислава Сергіївна

ПТ-14

99,83

19

ОСАДЦІВ Анастасія Анатоліївна

ПТ-14

98,15

20

КУХОРЕНКО Костянтин Олександрович

ПТ-14

97,85

21

МОВЧАН Валерія Анатоліївна

ПТ-14

97,85

22

ГУСАК Аліна Володимирівна

ПТ-14

97,27

23

КИСЛИЦЯ Марія Юріївна

  ПТ-14

96,12

24

ЯВТУШЕНКО Олександр Олександрович

ПТ-14

95,21

25

ЯКОВЛЄВ Олександр Олександрович

ПТ-14

77,46

 

Студенти Стегар О.О, Тутова О.О.,Чубарова Н.Е. до рейтингу не входять, тому що навчаються на контрактній формі навчання

 

 

1

МОЦАРЕНКО Ксенія Юріївна

ПТ-24

163,11

2

НАУМЕНКО Вікторія Олегівна

ПТ-24

160,86

3

БАРСЬКА Анна Сергіївна

ПТ-24

144,21

4

НИКОДЕНКО  Єлизавета Олександрівна

ПТ-24

142,32

5

КОСЕНКО Марія Сергіївна

ПТ-24

134,61

6

ЧЕРНЯВСЬКИЙ Богдан Андрійович

ПТ-24

132,00

7

БУРИЛІНА Анна Олексіївна

ПТ-24

128,79

8

ЄФРЕМОВ Владислав Вікторович

ПТ-24

128,79

9

ПЕТРЕНКО Марія Павлівна

ПТ-24

126,89

10

ТВЕРДОСТУП Ольга Олександрівна

ПТ-24

124,50

11

БЕРШАДСЬКА Анастасія Андріївна

ПТ-24

123,43

12

НАРОЖЕНКО Анна Василівна

ПТ-24

123,39

13

МАКАРОВА Діана Іванівна

ПТ-24

123,25

14

ІВАЩЕНКО Богдан Сергійович

ПТ-24

121,50

15

КОЛІСНИК Максим Валентинович         

ПТ-24

117,21

16

БОЙКО Денис Андрійович

ПТ-24

116,36

17

РАТУШНА Ярослава Андріївна

ПТ-24

116,29

18

НЕТРЕБЕНКО Тетяна Русланівна

ПТ-24

112,00

19

МОРОЗОВА Тетяна Віталіївна

ПТ-24

99,71

20

МАРУК Ілля Володимирович

ПТ-24

99,64

21

ЮХНО Яна Олегівна

ПТ-24

97,93

22

МОСКАЛЕНКО Олексій Тарасович

ПТ-24

89,75

23

ПОНОМАРЕНКО  Анастасія Олександрівна

ПТ-24

88,57

24

КЛИМЕЦЬ Сергій Олександрович

ПТ-24

87,50

25

 ДАВИДЕНКО Вікторія Юріївна

ПТ-24

83,89

26

ПАВЛЕНКО Святослав Васильович

ПТ-24

83,21

27

МОСКАЛЕНКО Ірина Віталіївна

ПТ-24

81,50

28

ЦИБУЛЬСЬКИЙ Денис Олександрович

ПТ-24

81,50

 

Студенти Вежитчанін А.О. та Тресін А.О. до рейтингу не входять, тому що навчаються на контрактній формі навчання

 

1

ПУШКАРЕНКО Поліна Григорівна

ПТ-15

81,94

2

ШАЛИГІНА Карина Олександрівна

ПТ-15

75,52

3

АНДРІЯШЕВСЬКА Олена Ігорівна

ПТ-15

74,77

4

СВІДРО Надія Олексіївна

ПТ-15

73,63

5

БУРИЛІНА Вікторія Миколаївна

ПТ-15

71,62

6

МАТКОВСЬКА Олена Тарасівна

ПТ-15

66,46

7

МАЙБОРОДА Катерина Сергіївна

ПТ-15

61,42

8

ПАЛЄХОВА Наталія Олександрівна

ПТ-15

58,40

9

КАБАНОВА Яна Василівна

ПТ-15

58,15

10

БОЙКО Юлія Олександрівна

ПТ-15

54,00

11

ВИШНЕВСЬКИЙ Анатолій Ігорович

ПТ-15

54,00

 

 

 

 

 

ЗАГАЛЬНИЙ РЕЙТИНГ ХТ-10,11

успішності для призначення стипендії за результатами зимової заліково-екзаменаційної сесії за I семестр 2018-2019 н/р

(технологічне відділення)

1

БАРАНОВА Анастасія Андріївна

ХТ-10

131,32

2

ШЕВЧЕНКО Андрій Дмитрович

ХТ-10

115,71

3

НУЖНА Тамара Олександрівна

ХТ-10

100,14

4

ІВАНОВА Лілія Михайлівна

ХТ-10

92,57

5

СТАРИКОВ Павло Валерійович

ХТ-10

92,57

6

ДЖИДЖОЄВА Карина Йосипівна

ХТ-10

82,79

7

ГУРИН Антон Юрійович

ХТ-10

82,29

8

ГУСАК Сабіна Миколаївна

ХТ-10

82,29

9

БАБІЮК Кирило Леонідович

ХТ-10

72,00

10

ЛАЗАРЄВ Віталій Сергійович

ХТ-11

65,89

11

ЧЕРНИШЕНКО Ксенія Олександрівна

ХТ-10

63,25

12

БАТИН Руслана Василівна

ХТ-10

63,00

13

ОВЧАРУК Алла Олександрівна

ХТ-10

62,71

14

ГАЮС Наталія Анатоліївна

ХТ-10

62,21

15

ТЕПЛЯКОВА Ірина Вадимівна

ХТ-11

61,07

16

КГОЛЬ Руслана Вікторівна

ХТ-11

58,93

17

БІЛИК Карина Олегівна

ХТ-11

58,39

18

ВОЛОТКЕВИЧ Роман Олександрович

ХТ-11

57,86

19

ГАЙДАЄНКО Ангеліна Михайлівна

ХТ-11

55,39

20

ЛІТВІЩЕНКО Максим Романович

ХТ-11

55,38

21

МАТУСЕВИЧ Катерина Євгеніївна

ХТ-11

54,68

22

ДІОРДІЦА Яна Ігорівна

ХТ-11

54,61

23

ЛИСЕНКО Ілона Сергіївна

ХТ-11

54,11

24

БУГАЙОВА Анастасія Олегівна

ХТ-10

54,00

25

ВОРОНА Діана Миколаївна

ХТ-10

54,00

26

МАХНЕНКО Марія Олександрівна

ХТ-11

53,04

27

БРАЖНИК Олександр Валерійович

ХТ-11

52,50

28

ДІОРДІЄНКО Денис Сергійович

ХТ-11

51,96

29

КОСТЮК Андрій Ігорович

ХТ-11

49,04

30

КАРАТЮК Микита Сергійович

ХТ-10

46,29

31

КОЗАК Дмитро Богданович

ХТ-10

46,29

32

ПАСІЧНИК Анна Дмитрівна

ХТ-11

44,14

33

ГОРА Валерія Євгеніївна

ХТ-11

41,50

34

КОВАЛЬ Олександр Олександрович

ХТ-11

40,96

35

ПЕРЕВОЗНА Аліна Андріївна

ХТ-11

40,86

36

ТРАГЕРЮК Діана Іванівна

ХТ-11

39,64

37

КУХАРЕВСЬКИЙ Валерій Анатолійович

ХТ-11

38,65

38

ТАРАНЕНКО Андрій Сергійович

ХТ-11

38,57

39

ШВИДАНЕНКО Олександр Олександрович

ХТ-10

38,57

40

ТКАЧЕНКО Єгор Олексійович

ХТ-10

37,54

41

ПАРАЩЕНКО Валерія Русланівна

ХТ-11

36,04

42

ОРЛОВА Ольга Олександрівна

ХТ-11

34,82

43

ТАРАСЕНКО Анатолій Володимирович

ХТ-11

32,43

44

АФАНАСІЄНКО Дєвід Олександрович

ХТ-11

30,43

45

КРАСОВ Єгор Іванович

ХТ-10

28,14

46

КОВТУН Ольга Олександрівна

ХТ-10

26,86

 

ЗАГАЛЬНИЙ РЕЙТИНГ ХТ-20,21

 

 

 

1

ЛАЗАРЄВА Вікторія Віталіївна

ХТ-20

171,89

2

САВОЛЯ Євгенія Ігорівна

ХТ-21

166,75

3

КОВТУН Анастасія Петрівна

ХТ-21

158,39

4

ІЩЕНКО Владислав Костянтинович

ХТ-20

146,75

5

ХУТОРНА Софія Русланівна

ХТ-20

143,25

6

ЗАБРОДНІЙ Даниїл Віталійович

ХТ-20

138,64

7

ЛЕПЕТЕНКО Владислав Андрійович

ХТ-21

128,46

8

ФЕДЧУК Данило Сергійович

ХТ-20

125,93

9

МІШІН Андрій Сергійович

ХТ-21

123,50

10

ПІДДУБНА Олександра Олександрівна

ХТ-20

122,50

11

АЗЗА Катерина Володимирівна

ХТ-20

121,25

12

ТРУБІЛКО Юлія Олександрівна

ХТ-21

121,25

13

КИСЄЛЬОВ Нікіта Олексійович

ХТ-21

120,71

14

БАЗИК Роман Юрійович

ХТ-20

120,04

15

МАТВІЄНКО Єгор Андрійович

ХТ-20

120,00

16

ДЯДЮРА Катерина  Володимирівна

ХТ-20

116,75

17

СОЛОМАХА Святослав Миколайович

ХТ-21

116,21

18

РОЗОВ Ярослав Сергійович

ХТ-21

113,50

19

ЛАСКОВ Євген Олегович

ХТ-21

112,64

20

СЛЮЩЕНКО Аліна Олександрівна

ХТ-21

111,11

21

ХИЖЕВСЬКА Вікторія Вікторівна

ХТ-20

105,64

22

КУЗНЕЦОВ Вадим Олегович

ХТ-20

99,11

23

ЛУЖКОВ Михайло Дмитрович

ХТ-21

99,00

24

НЕВІНЧАНА Олена Сергіївна

ХТ-21

94,86

25

СКРИПНИК Роман Михайлович

ХТ-20

93,75

26

РАТУШНА Ангеліна Миколаївна  

ХТ-21

92,75

27

ПЛЕСКУН Микола Васильович

ХТ-20

92,68

28

М’ЯЛКОВСЬКИЙ Владислав Олегович

ХТ-21

88,68

Студент Дабіжа Д.О.( ХТ-20) до рейтингу не ввійшов, тому що отримав незадовільну оцінку з н/д «Товарознавство харч.продуктів»;

студент Кириченко Р.І. є платником;

студентка Оліхнович  А.О. в рейтингу не бере участі в звязку з заборгованостями за I семестр;  студентка Пугач Ю.С. (ХТ-21)в рейтингу не бере участь, тому що навчається на контрактній основі.;

студентка Романенко Д.О.(ХТ-21) в рейтингу участі не бере тому що отримала незадовільну оцінку з н/д «Товарознавство харч.продуктів» .

 

1

Манич Вадим Михайлович

ХТ-12

75,27

2

Тадевосян Карен Нерсесович

ХТ-12

75,27

3

Тобілевич Максим Романович

ХТ-12

75,27

4

Сидоренко Ілля Сергійович

ХТ-12

74,14

5

Степанюк Маргарита Михайлівна

ХТ-12

72,50

6

Слободян Дар'я Юріїівна

ХТ-12

72,25

7

Копанєв Олександр Васильович

ХТ-12

72,25

8

Кузів Владислав Миколайович

ХТ-12

72,00

9

Руденко Альона Анатоліївна

ХТ-12

70,86

10

Бойко Марина Олександрівна

ХТ-12

63,82

11

Васильєва Анастасія Вадимівна

ХТ-12

62,18

12

Камінський Олексій Русланович

ХТ-12

60,55

13

Конощук Юлія Валеріївна

ХТ-12

58,91

14

Рула Дмитро Миколайович

ХТ-12

54,00

15

Сергеєв Кирило Олександрович

ХТ-12

54,00

 

Студент Антонюк Ю.М. в рейтингу участі не бере, тому що отримав незадовільну оцінку з н/д «Товарознавство харч.продуктів», Близнюк Ю.Ю.- з «Неорганічної хімії».

 

 

 

1

Чепак Сергій Олександрович

ХТ-16у

85,08

2

Петровці Сніжана Василівна

ХТ-16у

84,46

3

Котлярова Марія Володимирівна

ХТ-16у

83,69

4

Лопата Аліна Анатоліївна

ХТ-16у

73,38

5

Тарасевич Ольга Дмитрівна

ХТ-16у

73,38

6

Федоренко Дар'я Володимирівна

ХТ-16у

73,38

7

Осадчук Дар'я Вікторівна

ХТ-16у

73,25

8

Гончаренко Марія Олександрівна

ХТ-16у

72,00

9

Сидора Сніжана Дмитрівна

ХТ-16у

66,71

10

Рибальчено Михайло Олександрович

ХТ-16у

66,08

11

Крейтор Павло Миколайович

ХТ-16у

65,19

12

Сидора Світлана Дмитрівна

ХТ-16у

60,92

13

Щербина Вікторія Миколаївна

ХТ-16у

56,77

14

Скуміна Людмила Олександрівна

ХТ-16у

56,15

15

Семенова Анастасія Сергіївна

ХТ-16у

52,00

16

Заїка Валентина Анатоліївна

ХТ-16у

50,00

17

Зарівна Альона Олександрівна

ХТ-16у

50,00

 

Студентка ВЛК В.М.(сирота) в рейтингу участь не бере, в зв’язку з тим що отримала   незадовільні оцінки з н/д «Товарознавство харч.продуктів», «Неорганічна хімія».       

 

 

 

 

Читати 544 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Авторизація

Опитування сайту

Яку спеціальність Ви обрали чи збираєтесь обрати?

Виробництво харчової продукції - 51.8%
Товарознавство та комерційна діяльність - 29.6%
Бухгалтерський облік - 12.4%
Інша спецальність - 4%

Total votes: 274
The voting for this poll has ended on: жовтня 22, 2015