Кропивницький коледж
харчування та торгівлі

Понеділок, 01 липня 2019 00:00

Рейтинг успішності для призначення стипендії за результатами літньої заліково-екзаменаційної сесії за II семестр 2018-2019 н/р

РЕЙТИНГ

успішності для призначення стипендії за результатами літньої заліково-екзаменаційної сесії за II семестр 2018-2019 н/р (комерційне відділення)

 *отримують стипендію студенти, ПІБ яких виділено жирним шрифтом*

п/п

Прізвище, ім′я, по-батькові студентів

Група

Рейтинговий бал

1

Горовенко Аліса Юріївна

ОП-13

66,00

2

Погоріла  Діана Сергіївна

ОП-13

63,00

3

Кучеренко Анна Миколаївна

ОП-13

59,00

4

Тюхтій Ольга Сергіївна

ОП-13

58,39

5

Ларіна Анастасія Олександрівна

ОП-13

54,00

6

Плотнікова Олександра Максимівна

ОП-13

52,00

7

Курбатова Каріна Русланівна

ОП-13

50,75

8

Страмцова Анна Вікторівна

ОП-13

50,00

9

Ворона Єва Сергіївна

ОП-13

48,50

10

Кушнарьова Вікторія Віталіївна

ОП-13

47,75

11

Плотнікова Сніжана Максимівна

ОП-13

44,50

12

Трофименко Анастасія Андріївна

ОП-13

44,50

13

Суркова Олександра Вячеславівна

ОП-13

42,25

14

Дандара Віталій   Миколайович

ОП-13

34,71

15

Лисенко Людмила Володимирівна

ОП-13

30,50

 

Студентка Гуйван В.М. не бере участі в рейтингу, оскільки навчається на контрактній основі.

 

 

1

Демура Марія Сергіївна

ОП-23

159,25

2

Оксенюк Аліна Михайлівна

ОП-23

137,05

3

Марченко Аліна Вадимівна

ОП-23

129,66

4

Сибірцева Ольга Олександрівна

ОП-23

124,50

5

Тригубенко Вікторія Вікторівна

ОП-23

122,16

6

Стадник Анастасія Віталіївна

ОП-23

121,64

7

Драганова Дарія Андріївна

ОП-23

119,39

8

Ковтун Марина Дмитрівна

ОП-23

117,95

9

Білогор Анна Віталіївна

ОП-23

111,45

10

Твердоступ Катерина Олегівна

ОП-23

109,45

 

Студентка Таборанська О.Д. не бере участі в рейтингу, оскільки навчається на контрактній основі.

Студентка Ткач М.А. не бере участі в рейтингу тому що отримала незадовільну оцінку з екзамену «Економіка підприємств». Студентки Масловська В.,Огородник А.,Поповкіна А. мають незадовільні оцінки з ДПА/ЗНО з предметів «Укр.мова» та «Математика»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

БАЛАНЕНКО Валерія Олегівна

ПТ-14

158,79

2

МАЖАР Анна Володимирівна

ПТ-14

151,15

3

СОЛОМ'ЯНА Ольга Вікторівна

ПТ-14

141,58

4

АРТЕМЕНКО Ірина Олегівна

ПТ-14

139,93

5

КОТОВИЧ Нікіта Сергійович

ПТ-14

133,32

6

КОЧУБЕЙ Марина Сергіївна

ПТ-14

132,83

7

МАКЄЄВ Олександр Віталійович

ПТ-14

131,71

8

ЖИТНЯ Вікторія Олегівна

ПТ-14

130,07

9

СТАСЕНКО Катерина Василівна

ПТ-14

129,07

10

ГРАБОВСЬКИЙ Михайло Валерійович

ПТ-14

127,25

11

ГОНЧАРЕНКО Марина Василівна

ПТ-14

126,79

12

ОМЕЛЬЧЕНКО Станіслав Станіславович

ПТ-14

124,50

13

ПРОКОФ'ЄВА Анастасія Миколаївна

ПТ-14

124,11

14

ХОМИЧ Аліна Русланівна

ПТ-14

122,50

15

МОВЧАН Валерія Анатоліївна

ПТ-14

102,93

16

СОКОЛЕНКО Аліна Михайлівна

ПТ-14

96,86

17

МОІСЕЄВ Даниїл Дмитрович

ПТ-14

96,54

18

КИСЛИЦЯ Марія Юріївна

ПТ-14

94,86

19

ФІТЕНКО Оксана Олегівна

ПТ-14

94,18

20

ГУСАК Аліна Володимирівна

ПТ-14

92,86

21

КУХОРЕНКО Костянтин Олександрович

ПТ-14

92,32

22

ЯВТУШЕНКО Олександр Олександрович

ПТ-14

86,04

23

ОСАДЦІВ Анастасія Анатоліївна

  ПТ-14

83,64

24

ГАЛАЙЧУК Владислава Сергіївна

ПТ-14

82,04

25

ЯКОВЛЄВ Олександр Олександрович

ПТ-14

76,14

 

Студенти Стегар О.О,,Чубарова Н.Е. до рейтингу не входять, тому що навчаються на контрактній формі навчання

 

 

1

МОЦАРЕНКО Ксенія Юріївна

ПТ-24

150,63

2

НИКОДЕНКО  Єлизавета Олександрівна

ПТ-24

133,95

3

ПЕТРЕНКО Марія Павлівна

ПТ-24

132,25

4

БАРСЬКА Анна Сергіївна

ПТ-24

129,98

5

ЧЕРНЯВСЬКИЙ Богдан Андрійович

ПТ-24

128,10

6

НАУМЕНКО Вікторія Олегівна

ПТ-24

126,78

7

КОЛІСНИК Максим Валентинович         

ПТ-24

121,95

8

БУРИЛІНА Анна Олексіївна

ПТ-24

118,63

9

ЄФРЕМОВ Владислав Вікторович

ПТ-24

116,08

10

ІВАЩЕНКО Богдан Сергійович

ПТ-24

113,55

11

МАКАРОВА Діана Іванівна

ПТ-24

113,15

12

КОСЕНКО Марія Сергіївна

ПТ-24

111,95

13

БЕРШАДСЬКА Анастасія Андріївна

ПТ-24

108,20

14

РАТУШНА Ярослава Андріївна

ПТ-24

107,40

15

БОЙКО Денис Андрійович

ПТ-24

100,85

16

ТВЕРДОСТУП Ольга Олександрівна

ПТ-24

100,33

17

МОРОЗОВА Тетяна Віталіївна

ПТ-24

81,50

18

МОСКАЛЕНКО Олексій Тарасович

ПТ-24

80,15

 

Студенти Вежитчанін А.О. та Тресін А.О. до рейтингу не входять, тому що навчаються на контрактній формі навчання;

Студенти - Давиденко В.,Нароженко А.,Нетребенко Т.,Пономаренко А.,Юхно А.,Климець С.,Москаленко І.,Павленко С.,Цибульський Д.,Марук І., які отримали незадовільні оцінки з ДПА/ЗНО «Укр.мова,» , «Математика» та з н/д «Організація і технологія т/п»

1

АНДРІЯШЕВСЬКА Олена Ігорівна

ПТ-15

83,65

2

ШАЛИГІНА Карина Олександрівна

ПТ-15

83,34

3

ПУШКАРЕНКО Поліна Григорівна

ПТ-15

73,06

4

СВІДРО Надія Олексіївна

ПТ-15

71,19

5

БУРИЛІНА Вікторія Миколаївна

ПТ-15

66,96

6

МАТКОВСЬКА Олена Тарасівна

ПТ-15

64,59

7

ПАЛЄХОВА Наталія Олександрівна

ПТ-15

61,53

8

КАБАНОВА Яна Василівна

ПТ-15

61,41

9

БОЙКО Юлія Олександрівна

ПТ-15

54,00

10

ВИШНЕВСЬКИЙ Анатолій Ігорович

ПТ-15

54,00

 

Студентка Майборода К. до рейтингу не ввійшла, тому що отримала незадовільну оцінку з н/д «Бухгалтерський облік»

 

 

 

ЗАГАЛЬНИЙ РЕЙТИНГ ХТ-10,11

успішності для призначення стипендії за результатами літньої заліково-екзаменаційної сесії за II семестр 2018-2019 н/р

(технологічне відділення)

1

БАРАНОВА Анастасія Андріївна

78,50

ХТ-10

2

ЛАЗАРЄВ Віталій Сергійович

74,50

ХТ-11

3

ІВАНОВА Лілія Михайлівна

68,50

ХТ-10

4

ГУСАК Сабіна Миколаївна

65,00

ХТ-10

5

ТЕПЛЯКОВА Ірина Вадимівна

63,00

ХТ-11

6

МАТУСЕВИЧ Катерина Євгеніївна

62,00

ХТ-11

7

НУЖНА Тамара Олександрівна

61,00

ХТ-10

8

КГОЛЬ Руслана Вікторівна

61,00

ХТ-11

9

ГУРИН Антон Юрійович

60,00

ХТ-10

10

МАХНЕНКО Марія Олександрівна

60,00

ХТ-11

11

ВОЛОТКЕВИЧ Роман Олександрович

59,00

ХТ-11

12

БАТИН Руслана Василівна

58,50

ХТ-10

13

БАБІЮК Кирило Леонідович

57,50

ХТ-10

14

ЛИСЕНКО Ілона Сергіївна

56,50

ХТ-11

15

СТАРИКОВ Павло Валерійович

56,25

ХТ-10

16

ДЖИДЖОЄВА Карина Йосипівна

56,00

ХТ-10

17

ШЕВЧЕНКО Андрій Дмитрович

56,00

ХТ-10

18

БІЛИК Карина Олегівна

56,00

ХТ-11

19

ОВЧАРУК Алла Олександрівна

55,50

ХТ-10

20

ГАЙДАЄНКО Ангеліна Михайлівна

54,61

ХТ-11

21

ЛІТВІЩЕНКО Максим Романович

54,64

ХТ-11

22

ГАЮС Наталія Анатоліївна

54,50

ХТ-10

23

БУГАЙОВА Анастасія Олегівна

53,50

ХТ-10

24

ДІОРДІЦА Яна Ігорівна

52,00

ХТ-11

25

ЧЕРНИШЕНКО Ксенія Олександрівна

50,00

ХТ-10

26

КОСТЮК Андрій Ігорович

49,82

ХТ-11

27

ДІОРДІЄНКО Денис Сергійович

49,50

ХТ-11

28

ПЕРЕВОЗНА Аліна Андріївна

47,00

ХТ-11

29

ТАРАНЕНКО Андрій Сергійович

46,50

ХТ-10

30

КОЗАК Дмитро Богданович

46,00

ХТ-10

31

ШВИДАНЕНКО Олександр Олександрович

45,50

ХТ-10

32

КАРАТЮК Микита Сергійович

44,00

ХТ-10

33

ВОРОНА Діана Миколаївна

43,50

ХТ-10

34

ПАСІЧНИК Анна Дмитрівна

42,75

ХТ-11

35

ТРАГЕРЮК Діана Іванівна

40,50

ХТ-11

36

КРАСОВ Єгор Іванович

39,00

ХТ-10

37

БРАЖНИК Олександр Валерійович

37,50

ХТ-11

38

КОВАЛЬ Олександр Олександрович

37,50

ХТ-11

39

ТКАЧЕНКО Єгор Олексійович

36,18

ХТ-10

40

КОВТУН Ольга Олександрівна

34,50

ХТ-10

41

ПАРАЩЕНКО Валерія Русланівна

32,50

ХТ-11

42

ГОРА Валерія Євгеніївна

30,50

ХТ-11

43

КУХАРЕВСЬКИЙ Валерій Анатолійович

30,18

ХТ-11

44

ОРЛОВА Ольга Олександрівна

29,00

ХТ-11

45

ТАРАСЕНКО Анатолій Володимирович

28,50

ХТ-11

46

АФАНАСІЄНКО Дєвід Олександрович

27,00

ХТ-11

 

Студент Літвіщенко М.Р. відмовився від академічної стипендії, обравши соціальну.

 

 

 

ЗАГАЛЬНИЙ РЕЙТИНГ ХТ-20,21

 

 

 

1

САВОЛЯ Євгенія Ігорівна

150,75

ХТ-21

2

ЛАЗАРЄВА Вікторія Віталіївна

146,87

ХТ-20

3

КОВТУН Анастасія Петрівна

143,74

ХТ-21

4

ІЩЕНКО Владислав Костянтинович

126,88

ХТ-20

5

ЗАБРОДНІЙ Даниїл Віталійович

125,88

ХТ-20

6

МІШІН Андрій Сергійович

125,00

ХТ-21

7

ЛАСКОВ Євген Олегович

124,25

ХТ-21

8

АЗЗА Катерина Володимирівна

122,63

ХТ-20

9

ЛЕПЕТЕНКО Владислав Андрійович

122,13

ХТ-21

10

МАТВІЄНКО Єгор Андрійович

116,60

ХТ-20

11

ТРУБІЛКО Юлія Олександрівна

114,72

ХТ-21

12

ПІДДУБНА Олександра Олександрівна

114,72

ХТ-20

13

ФЕДЧУК Данило Сергійович

111,95

ХТ-20

14

ДЯДЮРА Катерина  Володимирівна

110,82

ХТ-20

15

СОЛОМАХА Святослав Миколайович

106,82

ХТ-21

16

ХИЖЕВСЬКА Вікторія Вікторівна

101,15

ХТ-20

17

КИСЄЛЬОВ Нікіта Олексійович

96,66

ХТ-21

18

ЛУЖКОВ Михайло Дмитрович

91,25

ХТ-21

19

РОМАНЕНКО Дар’я Олегівна

91,19

ХТ-21

20

КУЗНЕЦОВ Вадим Олегович

91,16

ХТ-20

21

СКРИПНИК Роман Михайлович

89,63

ХТ-20

22

ПЛЕСКУН Микола Васильович

85,75

ХТ-20

23

РАТУШНА Ангеліна Миколаївна  

84,76

ХТ-21

24

РОЗОВ Ярослав Сергійович

82,88

ХТ-21

Студенти (ХТ-20) Кириченко Р.І., Пугач Ю.С.(ХТ-21) до рейтингу не входять, тому що навчаються на контрактній основі.

Студенти (ХТ-20) Базик Р.Ю., Дабіжа Д.О., Хуторна С.Р. та студенти (ХТ-21) Невінчана О., Слющенко А., М҆ ялковський В.   отримали незадовільні оцінки з ДПА (укр.мова, математика), тому до рейтингу не входять.

1

Тадевосян Карен Нерсесович

ХТ-12

80,40

2

Манич Вадим Михайлович

ХТ-12

77,30

3

Тобілевич Максим Романович

ХТ-12

75,85

4

Степанюк Маргарита Михайлівна

ХТ-12

74,40

5

Слободян Дар'я Юріїівна

ХТ-12

73,20

6

Сидоренко Ілля Сергійович

ХТ-12

70,75

7

Конощук Юлія Валеріївна

ХТ-12

63,60

8

Копанєв Олександр Васильович

ХТ-12

62,10

9

Камінський Олексій Русланович

ХТ-12

58,40

10

Васильєва Анастасія Вадимівна

ХТ-12

57,20

11

Кузів Владислав Миколайович

ХТ-12

55,05

12

Рула Дмитро Миколайович

ХТ-12

54,00

13

Руденко Альона Анатоліївна

ХТ-12

51,45

14

Бойко Марина Олександрівна

ХТ-12

50,00

15

Антонюк Юлія Миколаївна

ХТ-12

49,20

16

Близнюк Юрій Юрійович

ХТ-12

46,90

 

Студент Сергеєв К.О. у рейтинзі участі не бере, тому що отримав незадовільну оцінку з н/д «Основи охорони праці».

 

 

1

Чепак Сергій Олександрович

ХТ-16у

91,00

2

Петровці Сніжана Василівна

ХТ-16у

88,80

3

Котлярова Марія Володимирівна

ХТ-16у

84,00

4

Федоренко Дар'я Володимирівна

ХТ-16у

74,40

5

Осадчук Дар'я Вікторівна

ХТ-16у

73,70

6

Лопата Аліна Анатоліївна

ХТ-16у

73,20

7

Рибальчено Михайло Олександрович

ХТ-16у

69,60

8

Сидора Сніжана Дмитрівна

ХТ-16у

69,60

9

Крейтор Павло Миколайович

ХТ-16у

65,55

10

Сидора Світлана Дмитрівна

ХТ-16у

64,80

11

Зарівна Альона Олександрівна

ХТ-16у

54,00

12

Гончаренко Марія Олександрівна

ХТ-16у

44,00

13

Семенова Анастасія Сергіївна

ХТ-16у

44,00

 

Студентка Заїка В.А. в рейтинзі участь не бере у звязку з отриманням незадовільної оцінки з екзамену з н/д «Основи охорони праці»

 

 

 

Читати 702 разів Останнє редагування Вівторок, 02 липня 2019 07:54
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Авторизація

Опитування сайту

Яку спеціальність Ви обрали чи збираєтесь обрати?

Виробництво харчової продукції - 51.8%
Товарознавство та комерційна діяльність - 29.6%
Бухгалтерський облік - 12.4%
Інша спецальність - 4%

Total votes: 274
The voting for this poll has ended on: жовтня 22, 2015