Кропивницький коледж
харчування та торгівлі

Понеділок, 16 вересня 2019 00:00

СПИСОК-РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ I курсу 2019/2020 н/р.

СПИСОК-РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ

I курсу 2019/2020 н/р.

 

 

ПІБ  студента

ГРУПА

бали

      1.     ПІГАР Артем Андрійович

ОП-13

31,8

      2.     КОСТЮК Марина Олександрівна

ОП-13

29,9

      3.     НЕЖИВА Аліна Вячеславівна

ОП-13

29,8

      4.     ТАРАНЕНКО Марина Віталіївна

ОП-13

26,4

      5.     МАТВІЄНКО Владислава Євгеніївна

ОП-13

25,4

      6.     ТЕЛЯТНІКОВА Анастасія Олександрівна

ОП-13

24,9

      7.     ЯКИМЧУК Ксенія Ігорівна

ОП-13

23,9

      8.     НАЙДЮК Ганна Олександрівна

ОП-13

22,0

      9.     ХВАН Ірина Вікторівна

ОП-13

20,6

     10. ГЛАДУН Святослава Олександрівна

ОП-13

17,4

     11. ЮРАЧКІНА Аліна Сергіївна

ОП-13

17,0

     12. КОВАЛЬЧУК Дарина Віталіївна

ОП-13

16,6

     13. МІРОШНИЧЕНКО Олександр Юрійович

ОП-13

16,2

     14. КИРИЛЕНКО Дар’я Сергіївна

ОП-13

14,5

     15. ЛЕВРІНЦ Василина Іванівна

ОП-13

13,2

 

 

 

 

      1.     КОСТЮК Олександр Михайлович

ПТ-14

28,2

      2.     МОСКАЛЕНКО Уляна Олександрівна

ПТ-14

26,9

      3.     КОВАЛЬОВА Вікторія Вадимівна

ПТ-14

25,9

      4.     БОНДАР Анастасія Григорівна

ПТ-14

23,3

      5.     ГРІН Олексій Олександрович

ПТ-14

23,0

      6.     КРАМАРЕНКО Єлизавета Андріївна

ПТ-14

22,3

      7.     ЛЕФТОР Анастасія Вікторівна

ПТ-14

22,1

      8.     МАТРОСОВА  Ріта Андріївна

ПТ-14

21,8

      9.     НІКУЛЕНКО Альона Олександрівна

ПТ-14

21,4

      10.  ЗОЗУЛЯ Євген Андрійович

ПТ-14

19,7

      11.  РОМАНЕНКО Маргарита Русланівна

ПТ-14

19,4

      12.  БОБУХ  Іван Дмитрович

ПТ-14

19,0

      13.  БАБІЧ Дарія Валентинівна

ПТ-14

18,7

      14.  ОВЧАРЕНКО Анастасія Сергіївна

ПТ-14

18,7

      15.  ГУРА Максим Олександрович

ПТ-14

18,0

      16.  БАРАМБА Олександр Валерійович

ПТ-14

17,8

      17.  ДЕМЧЕНКО Владислав Олегович

ПТ-14

15,5

      18.ЮХИМЧУК Анастасія Вікторівна

ПТ-14

15,4

19.ЮРЕСКУЛ Любов Сергіївна

ПТ-14

15,2

20.РЕПИЧ Владислав Сергійович

ПТ-14

15,1

 

 

1.   КОНОВАЛЬЧУК Анастасія Юріївна

ПТ-15

476

2.   ШЕВЕЛЬОВА Анастасія Олексіївна

ПТ-15

475

3.   ГОРБЕНКО Давид Олександрович

ПТ-15

463

4.   ХОМ’ЯК Вікторія Володимирівна

ПТ-15

453

5.   ПИШНЯК Альона Анатоліївна

ПТ-15

447

6.   КОСОВА Алла Володимирівна

ПТ-15

443

7.   ВЕЛИКОРОД Андрій Сергійович

ПТ-15

434

8.   ДЕКУСАР Сніжана Анатоліївна

ПТ-15

432

9.    НІКОЛЕНКО Єлизавета Олександрівна

ПТ-15

420

10.  ШЕВЧЕНКО Володимир Володимирович

ПТ-15

412

11  ЛАНЧУКОВСЬКА Анастасія Андріївна

ПТ-15

407

12. САВЧУК Марина Кузьмівна

ПТ-15

401

13. САФОНОВА Олена Юріївна

ПТ-15

395

14. БУЛАЦЕЛ Анна Олегівна

ПТ-15

378

15. ЯРОХОВИЧ Ольга Володимирівна

ПТ-15

376

16. САМАРІНА Дар’я Сергіївна

ПТ-15

375

17. ГАРАЖА Лілія Сергіївна

ПТ-15

371

18. СИДОРЕНКО Владислав Ігорович

ПТ-15

369

19. КОВТУН Людмила Олегівна

ПТ-15

361

20. РОСОМАХІН Владислав Сергійович

ПТ-15

352

 

 

1.     СПИРИДОНОВ Тарас Тарасович

ХТ-10

31,6

2.     ЧЕРНЯВСЬКА Єлизавета  Володимирівна

ХТ-10

28,6

3.     БОРИЧЕНКО Максим Сергійович

ХТ-10

27,9

4.     ВОЛОШИНА Діана Дмитрівна

ХТ-10

27,3

5.     ЛАМАНОВА Карина Олегівна

ХТ-10

26,6

6.     ПОЛЯНСЬКА Олександра Іванівна

ХТ-10

26,5

7.     ГОЛБАН Євгеній Борисович

ХТ-10

26,3

8.     ЛЕВКОВИЧ Алла Едуардівна

ХТ-10

25,5

9.     КУЧМИСТЕНКО Наталія Іванівна

ХТ-10

25,4

10. МОШИНСЬКИЙ Валентин Ілліч

ХТ-10

25,0

11. ТАНЦЮРА Станіслав Володимирович

ХТ-10

24,9

12. ДЕЦИК Олександра Андріївна

ХТ-10

24,8

13. ЧЕРНЯВСЬКА Анастасія Олегівна

ХТ-10

24,7

14. БУЛАХОВА Анна Юріївна

ХТ-10

24,2

15. РЯБОШАПКО Роман Русланович

ХТ-10

24,1

16. ГОРБАНЬ Марія Володимирівна

ХТ-10

23,3

17. СОЛОВЙОВ Володимир Олексійович

ХТ-10

22,8

18. УХОВА Наталія Олегівна

ХТ-10

22,3

19. БАРАННИК Ольга Євгеніївна

ХТ-10

22,0

20. СОБКО Владислав Вадимович

ХТ-10

20,5

21. ІЛЛЮЩЕНКО Нікіта Іванович

ХТ-11

20,4

22. МОМОНТ Богдан Олексійович

ХТ-11

20,4

23. ШАРЕПА Максим Андрійович

ХТ-11

20,3

24. ДРУЗЯКА Олексій Олександрович

ХТ-11

19,8

25. МІШУРОВСЬКА Марія Олександрівна

ХТ-11

19,8

26. ІЛЬЧЕНКО Дар’я Сергіївна

ХТ-11

19,5

27. ДОНЦОВА Анастасія Олександрівна

ХТ-11

19,1

28. ІВАНОВ Владислав Сергійович

ХТ-11

18,7

29. ЧЕРНОВ Олександр Вікторович

ХТ-11

18,7

30. ПІЧ Дмитро Юрійович

ХТ-11

18,4

31. КРАМАР Діана Сергіївна

ХТ-11

18,2

32. ПАЛЮХ Анжела Василівна

ХТ-11

18,1

33. ЧАБАНОВА Єлизавета Андріївна

ХТ-11

17,7

34. БОРТЯНА Юлія Миколаївна

ХТ-11

17,6

35. КОВАЛЕНКО Дарина Володимирівна

ХТ-11

16,9

36. ХЛИСТУН Владислав Андрійович

ХТ-11

16,9

37. СКЛЯР Богдан Андрійович

ХТ-11

16,0

38. ПЕТРИЧЕНКО Аліна Юріївна

ХТ-11

15,2

39. БУЛЕЙКО Дмитро Володимирович

ХТ-11

15,0

40. КОСТРАБА Валерія Іванівна

ХТ-11

15,0

 

 

 

 

      1.     ЄВТУШОК Лілія Миколаївна

ХТ-12

515

      2.     КУЦЕВИЧ Інна Миколаївна

ХТ-12

496

      3.     ДАНИШ Інна Сергіївна

ХТ-12

458

      4.     ПАВЛОВ Богдан Олександрович

ХТ-12

452

      5.     ЖУЧЕНКО Дмитро Павлович

ХТ-12

451

      6.     ШАПОШНІКОВА Анастасія Сергіївна

ХТ-12

451

      7.     ЖИГУЛІНА Наталія Вячеславівна

ХТ-12

447

      8.     ДАНІЛОВА Юлія Володимирівна

ХТ-12

446

      9.     ТЕСМАН Тетяна Олександрівна

ХТ-12

443

      10. МЕЛЬНИК Анна Анатоліївна

ХТ-12

422

      11. ПОЗНЯК Валерія Андріївна

ХТ-12

421

      12. ПОЛЮГА Олександра Русланівна

ХТ-12

420

      13. СОРОКІНА Єлизавета Юріївна

ХТ-12

419

      14. ТКАЧЕНКО Іванна Вячеславівна

ХТ-12

418

      15. КРАВЧЕНКО Дарина Богданівна

ХТ-12

413

      16. ГУЦОЛ Софія Вадимівна

ХТ-12

412

      17. БЕЗЛАТНЯ Діана Валеріївна

ХТ-12

407

      18. МАЛЕНКО Данило Сергійович

ХТ-12

405

20. ГОНЧАРЕНКО Анастасія Олександрівна

ХТ-12

402

 

 

 

1.     ВЄТРОВА Ольга Русланівна

ХТ-16у

17

2.     ВІНІЧУК Яна Володимирівна

ХТ-16у

14

3.     КАЗЕМІРСЬКИЙ Василь Сергійович

ХТ-16у

14

4.     ГРІБЕНША Карина Валеріївна

ХТ-16у

13

5.     ДЕРЕВ’ЯНКО Андрій Сергійович

ХТ-16у

13

6.     БАБИЧ Анастасія Валентинівна

ХТ-16у

12

7.     ХРІЄНКО Катерина Сергіївна

ХТ-16у

12

8.     ПОНОМАР Оксана Вікторівна

ХТ-16у

12

9.     МЄДВЄДЄВА Даніела Дмитрівна

ХТ-16у

12

10. ВЕРЕЩАГІНА Надія Олександрівна

ХТ-16у

12

11. НАДЕЙКО Діана Володимирівна

ХТ-16у

11

12. СМІЯН Альона Вікторівна

ХТ-16у

11

          13.ТКАЧЕНКО Каріна Олегівна

ХТ-16у

11

          14. ШВЕЦЬ Анастасія Сергіївна

ХТ-16у

11

          15. КЛЕПАЧЬОВА Ірина Юріївна

ХТ-16у

10

          16. МАРУС Ірина Олександрівна

ХТ-16у

10

          17. МУХОВСЬКА Ольга Ігорівна

ХТ-16у

10

          18. НЕЛЕНЬ Володимир Володимирович

ХТ-16у

10

          19. ЧЕМІЯ Анастасія Юріївна

ХТ-16у

10

 

 

 

Читати 127 разів Останнє редагування Понеділок, 16 вересня 2019 11:37
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Авторизація

Опитування сайту

Яку спеціальність Ви обрали чи збираєтесь обрати?

Виробництво харчової продукції - 51.8%
Товарознавство та комерційна діяльність - 29.6%
Бухгалтерський облік - 12.4%
Інша спецальність - 4%

Total votes: 274
The voting for this poll has ended on: жовтня 22, 2015