Кропивницький фаховий коледж
харчування та торгівлі

Четвер, 07 листопада 2019 00:00

Відкрите практичне заняття з дисципліни "Товарознавство непродовольчих товарів"

24 жовтня 2019 року викладач підприємництва Рибченко Л.А. у групі ПТ-15 провела відкрите практичне заняття з дисципліни "Товарознавство непродовольчих товарів" на тему: "Розпізнавання асортименту, споживчих властивостей та оцінка якості побутових товарів зі скла".

 

Реалізація мети практичного заняття сприяли використання асортименту зразків скляного посуду та художньо-декоративних виробів, підготовка студенткою проекту-презентації: "Сучасні скляні вироби", фахова інсценівка у вигляді рольової гри "Менеджер", виконання завдань у робочому зошиті для практичних робіт з дисцципліни "Товарознавство непродовольчих товарів".

Заняття було насиченим та цікавим: під керівництвом викладача студенти детально вивчили основні споживчі властивості скловиробів, на прикладі зразків навчилися надавати товарознавчу характеристику, визначати дефекти та оцінювати якість скловиробів, використовуючи стандарти.

Присутні на відкритому занятті викладачі коледжу при обговоренні заняття оцінили володіння викладачем кваліфікаційними технологіями навчання, вміння здійснювати міжпредметні зв'язки, об'єктивність в оцінці знань студентів, культуру мовлення.

Читати 276 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Авторизація

Опитування сайту

Яку спеціальність Ви обрали чи збираєтесь обрати?

Харчові технології - 51.8%
Підприємництво, торгівля та біржова діяльність - 29.6%
Облік та оподаткування - 12.4%
Інша спецальність - 4%

Total votes: 274
The voting for this poll has ended on: жовтня 22, 2015