Кропивницький фаховий коледж
харчування та торгівлі

Середа, 04 грудня 2019 00:00

VIII Міжнародний фестиваль фахової майстерності "КомерцФест - 2019"

29 листопада 2019 року команда Кропивницького коледжу харчування та торгівлі спеціальності  076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"  «Black бізнес» під керівництвом викладачів Грін Н.М. та Буберенко Н.О. взяли участь  у VІІІ Міжнародному фестивалі фахової майстерності «КомерцФест-2019», який проводився у Коледжі технології , бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки м. Луцьк.

 

До складу команди увійшли студенти групи ПТ-34 – Петренко Марія, Нікоденко Єлизавета, групи  ПТ-15 – Горбенко Давид, Косова Алла. У заході взяли участь 11 команд України та Білорусі. Студенти Кропивницького коледжу харчування та торгівлі відмінно виконали всі конкурсні завдання професійного спрямування, а саме:

-         складали схеми етапів процесу легалізації підприємницької діяльності, згідно отриманої ситуації;

-         характеризували асортимент хліба та хлібобулочних виробів, оцінювали їх якість;

-         давали характеристику скляним виробам;

-         виконували завдання щодо застосування правил продажу продовольчих і непродовольчих товарів.

 

 

Всі учасники фестивалю отримали грамоти та імені сертифікати, а також подарунки від Волинського обласного благодійного фонду «Дитяча місія. Україна». Команда коледжу ««Black бізнес» була найкращою у номінації «Фахівці у сфері управління». Коледж отримав подяку за підтримку творчо обдарованої молоді, сприяння їх професійного розвитку та участь у VІІІ Міжнародному фестивалі  фахової майстерності  «КомерцФест-2019».

Команда «Black бізнес» щиро дякує організаторам фестивалю за гостинність та чудові враження отримані під час перебування у м. Луцьк. Яскравими були враження отримані під час екскурсії старим містом. Вразив Замок Любарта – історична перлина міста, кафедральний костел Святих Петра і Павла, будинок архітектора Миколи Голованя (будинок з химерами) та музей аптеки.

 

Команда «Black бізнес» на високому рівня продемонструвала професійні компетентності, отримали нових друзів серед талановитої прогресивної молоді з різних куточків України та м. Брест (Білорусь).

 

Вітаємо команду Кропивницького коледжу харчування та торгівлі  з перемогою!        

Читати 334 разів Останнє редагування Середа, 04 грудня 2019 13:20
Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Авторизація

Опитування сайту

Яку спеціальність Ви обрали чи збираєтесь обрати?

Харчові технології - 51.8%
Підприємництво, торгівля та біржова діяльність - 29.6%
Облік та оподаткування - 12.4%
Інша спецальність - 4%

Total votes: 274
The voting for this poll has ended on: жовтня 22, 2015