Кропивницький фаховий коледж
харчування та торгівлі

Субота, 29 лютого 2020 00:00

Міжпредметна лекція – конференція

20 лютого 2020 року в читальному залі Кропивницького коледжу харчування та торгівлі в рамках відкритого заняття відбулася міжпредметна  лекція – конференція , яку провели викладачі циклової комісії соціально – гуманітарних дисциплін та загальноосвітньої підготовки  Барна Тетяна Іванівна, Дорофієв Євген Валентинович і Коцюрба Наталія Олексіївна.

Тема лекції – конференції «Філософсько культурні засади розвитку європейського середньовіччя та епохи Відродження». Учасниками інноваційного заходу були викладачі технологічного і комерційного відділень коледжу та студенти групи ХТ-12, спеціальність «Харчові технології» і групи ПТ-15, спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». 

Мета лекції-конференції: засвоєння основ філософських вчень мислителів та шкіл  філософії середньовіччя та доби Відродження як одних із важливих складових історії світової філософії і культури. Роль християнства  та гуманістичних цінностей на становлення ідеалів науки і культури. Дати можливість сучасній людині сприймати історію людства, розвиток філософії і культури, як єдине ціле та сформувати зміст сучасного філософського осмислення дійсності.

Під час заходу були розглянуті проблеми розвитку філософії , культури, торгівлі та кулінарії в середньовіччі та в добу Відродження.

Такі інноваційні заходи спонукають студентів до глобального мислення, пошуку нової інформації, творчого застосування отриманих знань в громадській та професійній діяльності.

 

Читати 125 разів Останнє редагування Субота, 29 лютого 2020 20:59
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Авторизація

Опитування сайту

Яку спеціальність Ви обрали чи збираєтесь обрати?

Харчові технології - 51.8%
Підприємництво, торгівля та біржова діяльність - 29.6%
Облік та оподаткування - 12.4%
Інша спецальність - 4%

Total votes: 274
The voting for this poll has ended on: жовтня 22, 2015